Постановка голосу

Про посібник

Електронний навчальний посібник для самопідготовки студентів містить систематизований вокальний матеріал, що входить у програму курсу «Постановка голосу». Основна частина посібника — це аудіо- та нотні файли, об’єднані на сторінці таким чином, щоб максимально полегшити вивчення музичного твору. Аудіоряд, який прослуховується, точно відтворює у звуці нотний текст, який одночасно проглядається. Фонограми розміщено як із вокальною партією (вокальним рядком), так і без неї, в так званих форматах плюс і мінус, що вможливлює не тільки швидше опанувати музичний матеріал, але і практично підготуватися до роботи з концертмейстером. Посібник містить також методичні рекомендації, корисну інформацію про твори, які вивчаються, аудіо- та відеозаписи їхніх виконань, нотні файли для друку, інтерактивний додаток «Вокальна анатомія». Посібник також призначено для використання безпосередньо на уроках у тих видах освіти, де участь концертмейстера ускладнена: на онлайн-курсах навчальних закладів і в роботі приватнопрактикуючих викладачів.

Оптимізовано для моніторів із роздільною здатністю екрану 800×600 і вище.

Посібник розміщено у всемережжі у вересні 2013 року. Веб-адреса: http://denysberezhnyi.com.ua/guitar-plus-vocal-school/vocal

Автор-упорядник посібника (оригінальна ідея, впорядкування, виробництво, веб-розробка) — Бережний Денис Миколайович, викладач постановки голосу КВНЗ «Донецький педагогічний коледж».

За даними Google Analytics із навчальними посібниками на цьому сайті працюють щомісяця понад одинадцять тисяч унікальних користувачів з України та інших країн. Я прошу користувачів повідомляти про всі помічені помилки та неточності як у роботі, так і у змістовній частині навчального посібника.

«Постановка голосу»
Електронний навчальний посібник
для самопідготовки студентів

Зміст Сайт автора-упорядника

НАШІ НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

«Музика в школі. I клас»
Електронний навчальний посібник
«Музичні оповідки»
(ноти, вірші, загадки)
Школа співу
та акомпанементу на гітарі

+ Уроки через Skype
Музична антологія
сучасної поезії