Денис Бережний

Школа співу
та акомпанементу на гітарі

Схеми гітарних боїв

2014.12.11

Зручні наочні посібники для уроків по скайпу. Це схеми двох найпоширеніших гітарних боїв. Обидва ритмічних рисунка мають музичний розмір 4/4. Навіть перший, який часто називають за кількістю ударів «шісткою». Відрізняються вони тим, що в № 1 рух у вокальної та інструментальної партіях іде четвертними і восьмими (рука рухається вісімками), а в № 2 — восьмими і шістнадцятими (рука рухається шістнадцятками). Подробиці ці не всім зрозумілі, та й не всім потрібні. А ось бої знадобляться обов’язково, і вивчити їх нам допоможуть схеми, розділені по частинах.

Схеми гітарних боїв

Пізніше додамо до вивчених боїв баси й акценти. Бас треба грати великим пальцем — замість удару. І вже після того, як баси звучатимуть у вас досить чітко, можна додати до них арпеджіато — декілька струн від баса вниз.

Схеми гітарних боїв з басами й акцентами

Докладне пояснення, що допомагає вивчити два цих бої з Колекції гітарних боїв, я вже розміщував. Однак не забувайте, що з учителем зробити це куди простіше.


Уроки співу? Вокалу? Або уроки гри на гітарі? Чому важливо вчитися співати й акомпанувати на гітарі одночасно. Хто і де навчає цього. Як не помилитися у виборі викладача. Плюси і мінуси навчання в музичній школі. Як не потрапити в пастку відеошкіл. Відео-уроки, персональні уроки або дистанційні уроки по скайпу онлайн — що краще? Відповіді тут:
Школа співу та акомпанементу на гітарі
Дивіться також:
Гітара + Вокал. Учимося по Skype;
Про «правильні» схеми акордів;
Схеми акордів для шульг;
Як навчитися співати й акомпанувати на гітарі одночасно;
Колекція гітарних боїв;
Таблиці тональностей для підбирання і транспонування пісень;
Універсальна таблиця акордів. Побудова та аплікатури;
Розташування нот на грифі гітари;
«Постановка голосу» Електронний навчальний посібник для самопідготовки студентів;
Табулатури, акорди, ноти й відеорозбори на замовлення;
Будова гітари. Інтерактивний додаток;
Смішні випадки й курйози з моєї музичної та педагогічної практики

© Денис Миколайович Бережний, denysberezhnyi.com.ua